sobota, 4 marca 2017

Lakier hybrydowy neess

 Coraz to więcej i coraz to różnych firmy lakierów hybrydowych wchodzi na nasz rynek, jedną z nich jest firma Neess. 
Zdaniem producenta: Lakiery posiadają wysoką jakość, kolorów jest aż 60, które posiadają opracowaną formułę zapewniająca długą trwałość oraz posiadają starannie dobrane proporcje pigmentów, pozwalające nam na malowanie paznokci bez smug i z wystarczającym nasyceniem.Moim zdaniem:
Jako pierwsze to urzekły mnie nazwy kolorów jednocześnie mnie zachwyciły i zaskoczyły , moim pierwszym kolorem był:
- Zmysłowy burgund (7527) jego krycie jest dość słabe, lecz to może być też jego zaletą, ponieważ możemy kontrolować jaki odcień chcemy uzyskać czy jaśniejszy czy ciemniejszy.
Następnymi kolorami które kupiłam i nie mam sie do czego przyczepić były:
- Różowa pantera kolorek jest rewelacyjny wystarczy tylko jedna warstwa,  (na zakrętce lakieru wygląda na fiolet, ale to bardziej brudny róż).
-Lawa namiętności oraz Czerwony i wściekły są prawie identyczne, lecz jeden wpada bardziej w pomarańcz idealny na lato, a drugi to czysta czerwień bardziej elegancki.
Ich pojemność to 8 ml/27zł


Myślę, że warto mieć te lakiery, ponieważ jakość jest na plus-cena również, nie rozlewają się po paznokciu, posiadają naprawdę ładne kolory każdy może znaleźć swojego ulubieńca :) , pędzelek jest bardzo wygodny, krycie jest nienaganne, nie pękają,  konsystencja jest w sam raz nie za rzadka nie za gęsta wręcz idealna (nawet powiedziałabym, że  taka sama jak Semilac). Osobiście polecam!

A Wy macie te hybrydy? Jak się u Was sprawdzają? :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Co warto kupic i co kupiłam w Rossmanie na promocji 55%?

Cześć! Ostatnio skorzystałam z promocji w Rossmanie, która trwa od 09 kwietnia do 18 kwietnia, na minimum 3 różne produkty. Moja lista z &q...